RU | UA
Logo
РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ
Акція !!! З 18.07.2022 по 31.07.2022 діє 30% знижка на дизайн будь-якої продукції

Банерні конструкції в Одесі

 
Банерні конструкції в Одесі – досить часто зустрічається вид реклами. Вони можуть бути у вигляді брендмауерів, а також у вигляді різних перетяжок з рекламою над дорогою. Такому виду реклами віддає перевагу більшість рекламодавців, адже саме цю рекламу бачать практично всі, хто проїжджає чи проходить повз встановленої розтяжки або конструкції.
Що являють собою банерні конструкції в Одесі?
Це різновид реклами, в якій використовуються спеціальні металоконструкції, що дозволяють закріплювати на них банер і встановлювати над дорогою або на дахах. Цей вид реклами не тільки вельми популярний, але і найбільш економічний, так як виготовлення банерних конструкцій і їх подальша установка обходяться не так вже й дорого.
Банерні конструкції - це не тільки розтяжки над дорогою, але і установки конструкцій на дахах, будівельних майданчиках в якості огорож з потрібною інформацією і т.д .. Також це можуть бути банери на тимчасових конструкціях, у великих торгових центрах, павільйонах, складських приміщеннях і житлових будинках. Така реклама діє - перевірено часом!
Наши клиенты
  • partners-1
О нас
Про нас

Виробнича компанія Prestige працює на ринку зовнішньої реклами з 2007р. Всі роботи проводяться на власних виробничих потужностях, саме тому наші ціни вигідно відрізняються від цін конкурентів.
   
Замовити вивіску або виготовити будь-який інший вид зовнішньої реклами в Одесі можна звернувшись за вказаними контактам
Ви можете відправити нам повідомлення:
виготовлення зовнішньої реклами
Prestige © 2022