RU | UA
Logo
РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ
Акція !!! З 18.07.2022 по 31.07.2022 діє 30% знижка на дизайн будь-якої продукції

Виготовлення об'ємних літер в Одесі

 

Різновиди літер:

• Літери з контуражной підсвічуванням (букви з контуражом).
• Об'ємні літерии із пластику.
• Об'ємні літери з підсвічуванням (світлодіодним, неонової).
• Об'ємні літери з відкритими одиночними світлодіодами.
• Металеві літери.
• Плоскі літери.


  За допомогою сучасних технологій, виготовлення будь-яких об'ємних літер, з нетиповими дизайнерськими рішеннями, не складає ніяких труднощів. Зате така вивіска є ексклюзивною, неординарної, і вигідно виділяє вас серед розмаїття конкурентів.

Об'ємні букви заслужено отримали свою популярність серед всіх видів реклами. Світлові об'ємні букви найчастіше застосовують для оформлення фасаду будівлі. Вони допомагають залучати потенційних клієнтів, служать хорошою рекламою і вдень, і в темний час доби. Таку рекламу добре видно здалеку, вона помітна практично з будь-якого кута огляду.

По конструкції об'ємні букви представляють із себе світловий короб, лицьова панель якого светопропускающая, а всередині знаходиться джерело світла. Найчастіше, лицьову панель об'ємних літер виготовляють з акрилового скла. Колірна палітра акрилового скла дуже різноманітна, однак якщо жоден з відтінків не підходить, тоді лицьову панель виготовляють з акрилового скла молочного кольору, і вже поверх нього клеїться плівка необхідного кольору. Як підсвічування в основному використовують світлодіодні модулі або світлодіодну стрічка. І в дуже рідкісних випадках застосовуються люмінесцентні лампи.

  Корпуси об'ємних літер виготовляють або теж з акрилового скла, або з прозорого оргскла, композитних матеріалів, ПВХ, металу (латуні і неіржавіючої сталі), дзеркального полістиролу.


Об'ємні букви з світлодіодним підсвічуванням Світлові об'ємні букви з світлодіодним підсвічуванням, використовуються не тільки для оформлення фасадів будівель, але і для оформлення інтер'єрів. Світлодіодне підсвічування об'ємних букв - це один з найяскравіших і нетривіальних способів зовнішньої реклами.

Підсвічування об'ємних літер може бути зовнішня і внутрішня. При зовнішньої підсвічуванні конструкція не має лицьовій поверхні, і тоді букви світять набагато яскравіше і виразніше. При внутрішньої підсвічуванні світлодіоди поміщають всередину конструкції. Крім того, підсвічування букв виглядає дуже ефектно і дорого, навіть якщо Ви застосовуєте не об'ємні букви, а плоскі.
Задня частина таких об'ємних літер, як правило, виготовлена ​​з ПВХ-пластика або алюмінію .. Для внутрішнього підсвічування використовуються світлодіоди.

Бічні частини букв виконані з алюмінієвого профілю (алюміній може бути пофарбований в будь-який колір, або ж обклеєний плівкою з відповідним кольором) або ПВХ-пластика поклеєні плівкою.

Лицьова панель об'ємних літер виготовлена ​​з акрилу светпропускающіего (оргскла)
Об'ємні букви з неоновим підсвічуванням
Задня частина даних об'ємних літер являє собою або алюміній або ПВХ - пластик. Для внутрішнього підсвічування об'ємних букв використовуються неонові трубки різного діаметру і різного кольору.

Бічні частини букв (інакше борту обёмних букв) виконані з алюмінієвого профілю, який може бути пофарбований в будь-який бажаний колір, або ж обклеєний плівкою з відповідним кольором.
Лицьова частина об'ємних літер (або особа об'ємних літер) складається з светорассеивающего оргскла (різна палітра кольорів). Коли висота об'ємних літер не перевищує 50см, як правило, товщина оргскла (або акрилу) не перевищує 4 мм.
Неонове підсвічування вважається більш яскравіше, ніж світлодіодна. Але неон в 3 рази більше споживає електроенергії, ніж світлодіоди. Тому економічно вигідніше ставити світлодіодні модулі в літери для підсвічування.

Неон, часто використовують для контражурной підсвічування об'ємних букв.
Об'ємні літери не світлові (без внутрішнього підсвічування)
Не світлові об'ємні букви, як правило, виготовлені повністю з ПВХ-пластика.
Пластик використовується різної товщини, залежно від висоти об'ємних літер.
Лицьова частина об'ємних літер (особа літери) і бічні частини об'ємних літер (борта літери) клеются зверху самоклеющейся плівкою різного кольору, в залежності від дизайну.
Також, особою об'ємної літери не світловий, може бути оргскло різного кольору. Акрил, на відміну від плівок самоклеючих, зарекомендував себе як матеріал у якого вище термін служби.
Чи не світлові об'ємні букви можна використовувати як і для інтер'єрної реклами, так і для зовнішньої реклами
Об'ємні букви з відкритою неоновим підсвічуванням


Даний вид об'ємних літер має неординарний вид і кидається в очі перехожим.
Задня частина об'ємних літер конструкції може бути виготовлена ​​з алюмінію.
Внутрішня поверхня забарвлюється порошковою фарбою під колір неону, який застосовується для підсвічування.
Усередині об'ємних світлових букв з відкритим неоном, знаходяться кольорові неонові лампи.
Бічні конструкції виконані з алюмінієвого профілю, який може бути пофарбований в будь-який колір, або ж обклеєний плівкою з відповідним кольором.
Об'ємні букви з контражурним підсвічуванням
Задня частина конструкції може або бути виготовлена ​​з прозорого пластика (для того, щоб пропускала контуражное світіння), або взагалі відсутня.
Бічні конструкції виконані з алюмінієвого профілю, який може бути пофарбований в будь-який колір, або ж обклеєний плівкою з відповідним кольором.
Лицьова панель складається з кольорового пластику (непрозорого або светорассеивающего).
Внутрішнє підсвічування: або світлодіоди, або неон
Об'ємні букви з нержавіючої сталі
Букви з нержавіючої сталі, вважаються найдорожчими у виробництві серед інших об'ємних літер.
Задня частина об'ємних літер виготовляється або з ПВХ, або з прозорого полікарбонату, якщо застосовується контуражная підсвічування.
Бічні частини об'ємних літер з нержавіючої сталі виконані, відповідно, з нержавіючої сталі.
Особа об'ємних літер з нержавіючої сталі, виконані, відповідно, також з нержавіючої сталі.
Підсвічування даних об'ємних літер може бути тільки контуражурная так, як сталь не светопропускающий матеріал.
Плоскі букви з АКРИЛУ або ПВХ-пластика
Для виготовлення плоских букв зазвичай використовують акрилове скло, ПВХ. Можливі варіанти застосування аплікацій з кольорових клейких плівок.

Товщина таких букв залежить від товщини матеріалу, з якого вони виготовлені та побажання закакзчіка.
Наши клиенты
  • partners-1
О нас
Про нас

Виробнича компанія Prestige працює на ринку зовнішньої реклами з 2007р. Всі роботи проводяться на власних виробничих потужностях, саме тому наші ціни вигідно відрізняються від цін конкурентів.
   
Замовити вивіску або виготовити будь-який інший вид зовнішньої реклами в Одесі можна звернувшись за вказаними контактам
Ви можете відправити нам повідомлення:
виготовлення зовнішньої реклами
Prestige © 2022