RU | UA
Logo
РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ
Акція !!! З 18.07.2022 по 31.07.2022 діє 30% знижка на дизайн будь-якої продукції

Дахові установки в Одесі

 
 
Світлові дахові установки- це найбільш дорогий, але і найпрестижніший і елітарний вид зовнішньої реклами. Іміджева реклама на дахових установках свідчить про процвітання фірми-рекламодавця.

Видимі за декілька кілометрів, домінуючі над головними і центральними магістралями і проспектами - рекламні установки на дахах є візитною карткою фірми, підкреслюючи її присутність в місті і успішну діяльність.
Світлова дахова установка грає вельми значну роль при проведенні рекламної кампанії, виводячи її на якісно новий рівень. Поява чергової дахової установки в місті перетворюється на подію, створюючи популярність фірмі, вперше виходить на ринок, або закріплюючи вже знайому назву фірми, товару або торгової марки. Така пильна увага пояснюється неповторністю і індивідуальністю кожної дахової установки, а також її світловим рішенням.
Дахові установки - яскраві, барвисті - перетворюють нічне місто. Використання різних світлових динамічних режимів надає їм ще більшої виразності і відкриває додаткові можливості для нестандартних проектів.

Виготовлення дахових установок супроводжується серйозною проектної підготовкою: проводиться вивчення покрівлі будівлі, розраховуються навантаження, розробляється проектна документація відповідно до СНиП. Всі проектні роботи з виготовлення дахових установок виконують ліцензовані фахівці.
Вартість виготовлення дахової установки розраховується індивідуально для кожного клієнта і визначається наступними складовими:
габаритними розмірами планованої дахової установки;
кількістю і якістю матеріалів і комплектуючих, які плануються для виготовлення дахової установки;
об'ємом робіт по підготовці проектно-конструкторської документації;
складністю конструкції несучого металокаркаса і рекламної установки відповідно до допустимими нормами по силовим і вітрових навантажень;
трудомісткістю виготовлення і монтажу дахової установки.
Наши клиенты
  • partners-1
О нас
Про нас

Виробнича компанія Prestige працює на ринку зовнішньої реклами з 2007р. Всі роботи проводяться на власних виробничих потужностях, саме тому наші ціни вигідно відрізняються від цін конкурентів.
   
Замовити вивіску або виготовити будь-який інший вид зовнішньої реклами в Одесі можна звернувшись за вказаними контактам
Ви можете відправити нам повідомлення:
виготовлення зовнішньої реклами
Prestige © 2022