RU | UA
Logo
РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ
Акція !!! З 18.07.2022 по 31.07.2022 діє 30% знижка на дизайн будь-якої продукції

Виготовлення світлових вивісок (лайтбоксів) в Одесі

 
вывеска на композите
лайтбокс с поклейкой оракала
лайтбокс одесса
лайтбокс молочный акрил
Лайтбокс (світловий короб)- найпоширеніший вид вивісок в зовнішній рекламі. Застосовуються як з зовні так і всередині приміщень, відрізняються простотою виготовлення і низькою ціною.

  Виготовлення лайтбоксів в Одесі - це процес, що складається з наступних етапів:
1.) Розробка дизайн макета вивіски, його робить дизайнер-проектувальник, людина яка розбирається у виробництві вивісок.
2.) Виготовленням лайтбоксу.
3.) Монтаж, який краще довірити фахівцям, щоб його не впустили, і не довелося робити заново сам лайтбокс. Виготовлення світлового короба у кожної фірми робиться по-своєму. Ми, найчастіше, робимо його з пвх пластика або акрилу 2, 3, 5 мм товщини і зі світлодіодним підсвічуванням. За макету вибирається обклеювання плівками, це може бути широкоформатний друк або аплікація з плоттерной порізки різних плівок. Стандартно лайтбокси робляться прямокутними одне або двосторонніми. Але ми може виготовити світловий короб будь-якої форми, їх називають ще фігурний короб, а також вигнуті або увігнуті вироби.
 
Виробництво лайтбоксів має свої особливості. Процес виготовлення самої вивіски складається з закупівлі різних матеріалів, друку або порізки плівки, при необхідності фрезерування фігурних елементів. Через наявність низки виробничих етапів, вартість лайтбоксу не так залежить від розміру, скільки від кількості та використовуваних матеріалів. За ціною є чотири групи лайтбоксів: односторонні, двосторонні, фігурні і гнуті. Двосторонні лайтбокси ще називаються панель-кронштейн або торцевої покажчик, це обумовлюється методом монтажу. Фігурні дорожче через наявність етапу фрезерування, а також більш складної роботи по склейці бортів і обклеювання плівками. А увігнуті чи вигнуті світлові короби найдорожчі, бо для їх виготовлення потрібна формування пластика, досить дорога технологія, має сенс її робити на тиражних роботах.
Для замовлення лайтбокса в Одесі ви можете звернутися в рекламне агентство «Prestige», наші фахівці зроблять весь комплекс робіт, від виготовлення дизайну макета до узгодження документів на вивіску. Пишіть, телефонуйте і наші менеджери з радістю вас проконсультують і оперативно зроблять прорахунок.
Наши клиенты
  • partners-1
О нас
Про нас

Виробнича компанія Prestige працює на ринку зовнішньої реклами з 2007р. Всі роботи проводяться на власних виробничих потужностях, саме тому наші ціни вигідно відрізняються від цін конкурентів.
   
Замовити вивіску або виготовити будь-який інший вид зовнішньої реклами в Одесі можна звернувшись за вказаними контактам
Ви можете відправити нам повідомлення:
виготовлення зовнішньої реклами
Prestige © 2022