RU | UA
Logo
РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ
Акція !!! З 18.07.2022 по 31.07.2022 діє 30% знижка на дизайн будь-якої продукції

Виготовлення штендерів (мимоходів) в Одесі

 
mimohod1
mimohod3
mimohod2
mimohod4
mimohod5
mimohod6
 
А – подібний це мимоход, суть конструкції якого полягає в тому, що кожна сторона - окрема площина. Дві рекламні площини з'єднані по одній верхній стороні петлями, як у книги халепу. Від цього такий тип мимохідь іноді називають «книжка». У А-образного мимохідь є перевага, - він стійкіше інших типів, так як дає можливість регулювати ширину опори. Чим ширше книжка розкрита - тим вона стійкіше.

Т – подібний рекламний штендер, у якого конструкція нагадує перевернуту літеру «Т». По суті являє собою двох сторонній щит, прикріплений на дві перпендикулярні опори, як на лижі. Чим довше лижі - тим стійкіше сам штендер. Але в силу того, що опори лежать на землі і збільшують фактичні габарити штендера в просторі, про такі лижі часто спотикаються перехожі.
Обидва типи штендера практично ні чим не відрізняються, крім зовнішнього вигляду. Обидва типи практичні і надійні. Тепер поговоримо, як ефективно прорекламувати свій магазин за допомогою мимохідь.

Найпоширеніша помилка клієнтів, які замовляють рекламний штендер, це ставити мимоход в безпосередній близькості від самого приміщення магазину або компанії. Посудіть самі, інформацію, яку клієнти пишуть на рекламний мимоход - можливо розмістити і в вікнах магазину, на вивісці. А штендер, не прив'язаний за місцем положення до Вашого фасаду і гріх не використовувати цю властивість.
Найефективніший спосіб при цьому в міру нав'язливий, це замовити мимоход і поставити його на центральній вулиці, якщо Ваш магазин знаходиться в провулку, а на мимохідь намалювати стрілку і адреса Вашого магазину. Самий же нахабний, але ефективний спосіб використання мимохідь, був придуманий одним з клієнтів рекламного агентства. Суть полягала в наступному, клієнт замовив 10 мимохідь, на кожному з яких розмістив послуги та адресу свого магазина. А потім поставив по одному мимохідь на кожній трамвайній зупинці уздовж маршруту, біля якого стояв його магазин.
І якщо подумати то для потенційних клієнтів це дійсно зручно - людина їде на роботу кожен день даним маршрутом - не може не дізнатися про магазині, а якщо йому щось знадобиться - то зручніше способу дістатися, як поїхати маршрутом, яким він їздить кожен день - немає нічого простішого. Таким чином, рекламний штендер на зупинці не тільки рекламує Вас, але і доставляє до Вас клієнтів.
Наши клиенты
  • partners-1
О нас
Про нас

Виробнича компанія Prestige працює на ринку зовнішньої реклами з 2007р. Всі роботи проводяться на власних виробничих потужностях, саме тому наші ціни вигідно відрізняються від цін конкурентів.
   
Замовити вивіску або виготовити будь-який інший вид зовнішньої реклами в Одесі можна звернувшись за вказаними контактам
Ви можете відправити нам повідомлення:
виготовлення зовнішньої реклами
Prestige © 2022