RU | UA
Logo
РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ
Акція !!! З 18.07.2022 по 31.07.2022 діє 30% знижка на дизайн будь-якої продукції


Порядок прорахунку вартості і виготовлення вивіски

Для прорахунку вартості вивіски необхідно:
   1.) Сфотографувати місце розташування реклами (фронтальне фото фасаду або місця з обстановкою, де Ви хочете розмістити вивіску, банер, покажчик і т.д.)
    2.) Зняти розміри місця розміщення реклами (для попереднього розрахунку досить пріценочного розміру, наприклад, ширина вікна або двері)
    3.) Прийняти рішення про конструктивному виконанні реклами (лайтбокс, літери, акрилайт, стела, банер і т.д.) - в цьому Вам може допомогти наш менеджер по телефону, або онлайн.
    Приблизно визначитися з предпочетают кольоровою гамою, наявністю зображень, логотипів і т.д.
    Визначитися з текстовою інформацією та її розташуванням.
    Сформувати лист по електронній пошті на підставі вищезазначеного та відправити його на нашу пошту (вказавши контакти зворотного зв'язку), після чого з Вами зв'яжеться наш менеджер.
     Також ми намалюємо для Вас безкоштовний попередній ескіз.
Після узгодження попереднього кошторису і конструктиву, наш фахівець робить чистові виміри, і Вами затверджується фінальний макет з фотопрівязкой, а також креслення з розмірами. Також обмовляється тип кріплення, а також умови монтажу вироби.
    Термін виготовлення стандартних виробів не перевищує 7 робочих днів, однак при замовленні індивідуально обмовляється, тому що залежить від завантаження виробництва в момент Вашого замовлення.
    Виготовлення починається після розміщення передоплати 70% від вартості замовлення.
Перед початком монтажних робіт Замовник повинен переконатися в тому, що забезпечений висновок електроживлення до місця установки вивіски (якщо замовлена ​​вивіска з підсвіткою).
    В процесі проведення монтажних робіт може виникнути необхідність в залученні субпідрядних організацій (висотні роботи, автовишка, автокран, довгомір і ін.). Вартість цих робіт оплачується замовником додатково згідно тарифу підрядника.
    Також не варто забувати про можливе виникнення необхідності технічного прорахунку несучої здатності конструкції реклами, який може знадобитися для отримання технічного паспорта вивіски (КП Одесреклама).
Наши клиенты
  • partners-1
О нас
Про нас

Виробнича компанія Prestige працює на ринку зовнішньої реклами з 2007р. Всі роботи проводяться на власних виробничих потужностях, саме тому наші ціни вигідно відрізняються від цін конкурентів.
   
Замовити вивіску або виготовити будь-який інший вид зовнішньої реклами в Одесі можна звернувшись за вказаними контактам
Ви можете відправити нам повідомлення:
виготовлення зовнішньої реклами
Prestige © 2022