RU | UA
Logo
РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ
Акція !!! З 18.07.2022 по 31.07.2022 діє 30% знижка на дизайн будь-якої продукції

Виготовлення табличок в Одесі

 
 
Табличка є одним з найбільш важливих елементів при оформленні фасадної частини офісної будівлі, бізнес-центру, адміністративного приміщення. На таких вивісках вказується інформація про компанію, логотип, контакти, годинник роботи і спрямованість діяльності. Крім інформаційного навантаження, вона виступає в ролі іміджевої реклами для організації, часто саме від неї залежить перша думка відвідувача. А її відсутність викликає легке недовіру до організації, поряд з нестачею мінімально необхідної інформації .Компанія «Prestige» представить Вам безліч рішень по стилістичної і функціональному навантаженні, при виконанні таблички для внутрішнього або зовнішнього використання. Ми пропонуємо виготовлення в максимально стислий термін, відмінна якість, велика кількість дизайнерських рішень, підбору матеріалів і розмірів.
  Компанія «Prestige» володіє всіма необхідними виробничими потужностями для забезпечення високої якості виготовлення фасадних, інформаційних табличок, покажчиків на двері і для офісів. У нас в штаті тільки кваліфіковані і досвідчені дизайнери, які виконувати Ваше замовлення в індивідуальному стилі. Для нас важливий кожен клієнт і ми використовуємо індивідуальний підхід до клієнтів. Всі проекти індивідуальні, тому Ви отримаєте авторську табличку, максимально наповнену інформацією про компанії в красивому і функціональному виконанні. Ми пропонуємо виготовлення табличок в Одесі в залежності від Ваших фінансових можливостей і очікувань, є більш прості варіанти, а також елітні. Ціна за виготовлення табличок залежить від складності та трудомісткості проекту, але в будь-якому випадку, ми намагаємося знайти оптимальний варіант для обох сторін.
І якщо подумати то для потенційних клієнтів це дійсно зручно - людина їде на роботу кожен день даним маршрутом - не може не дізнатися про магазині, а якщо йому щось знадобиться - то зручніше способу дістатися, як поїхати маршрутом, яким він їздить кожен день - немає нічого простішого. Таким чином, рекламний штендер на зупинці не тільки рекламує Вас, але і доставляє до Вас клієнтів.
Наши клиенты
  • partners-1
О нас
Про нас

Виробнича компанія Prestige працює на ринку зовнішньої реклами з 2007р. Всі роботи проводяться на власних виробничих потужностях, саме тому наші ціни вигідно відрізняються від цін конкурентів.
   
Замовити вивіску або виготовити будь-який інший вид зовнішньої реклами в Одесі можна звернувшись за вказаними контактам
Ви можете відправити нам повідомлення:
виготовлення зовнішньої реклами
Prestige © 2022