RU | UA
Logo
РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ
Акція !!! З 18.07.2022 по 31.07.2022 діє 30% знижка на дизайн будь-якої продукції

Торцеві вивіски (панель-кронштейни) в Одесі

 
Лайтбокс (світловий короб) - найпоширеніший вид вивісок в зовнішній рекламі. Застосовуються як з зовні так і всередині приміщень, відрізняються простотою виготовлення і низькою ціною.

  Виготовлення лайтбоксів в Одесі - це процес, що складається з наступних етапів:
1.) Розробка дизайн макета вивіски, його робить дизайнер-проектувальник, людина яка розбирається у виробництві вивісок.
2.) Виготовленням лайтбоксу.
3.) Монтаж, який краще довірити фахівцям, щоб його не впустили, і не довелося робити заново сам лайтбокс. Виготовлення світлового короба у кожної фірми робиться по-своєму. Ми, найчастіше, робимо його з пвх пластика або акрилу 2, 3, 5 мм товщини і зі світлодіодним підсвічуванням. За макету вибирається обклеювання плівками, це може бути широкоформатний друк або аплікація з плоттерной порізки різних плівок. Стандартно лайтбокси робляться прямокутними одне або двосторонніми. Але ми може виготовити світловий короб будь-якої форми, їх називають ще фігурний короб, а також вигнуті або увігнуті вироби.
 
Торцеві вивіски (панель-кронштейни)
Якщо Ви хочете, щоб Ваша реклама була видна здалеку, уздовж вулиці, торцева вивіска - це саме те, що Вам потрібно!

Торцева вивіска - це рекламне поле з боковим кріпленням, як правило, до стіни будівлі, щоглі освітлення або власної опори. Відмінною особливістю торцевої вивіски є те, що рекламне поле конструкції орієнтоване перпендикулярно потоку транспорту і пішоходів, тобто обозреваемость конструкції наближається до 100%. Також важливим є наявність двох рекламних полів на одній конструкції, що робить вирішальний вплив на використання його в якості рекламоносія.
Торцева вивіска може бути світловою (з зовнішньої або внутрішньої підсвічуванням), або не мати підсвічування. В якості лицьової поверхні вивіски використовується широкий спектр матеріалів: банерна тканина, метал, ПВХ, композит і акрил. Вибір матеріалу для виготовлення панель-кронштейна обумовлюється запланованим строком експлуатації, призначенням, дизайном, кліматичними умовами.

Світлові панель-кронштейни це конструктивно посилені 2х сторонні лайт-бокси (світлові короби) на кронштейнах.
Наши клиенты
  • partners-1
О нас
Про нас

Виробнича компанія Prestige працює на ринку зовнішньої реклами з 2007р. Всі роботи проводяться на власних виробничих потужностях, саме тому наші ціни вигідно відрізняються від цін конкурентів.
   
Замовити вивіску або виготовити будь-який інший вид зовнішньої реклами в Одесі можна звернувшись за вказаними контактам
Ви можете відправити нам повідомлення:
виготовлення зовнішньої реклами
Prestige © 2022