RU | UA
Logo
РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ
Акція !!! З 18.07.2022 по 31.07.2022 діє 30% знижка на дизайн будь-якої продукції

Виготовлення вивісок в Одесі

 
лайтбокс одесса
 

Несвітлові вивіски

Відсутня внутрішня або зовнішня підсвічування, використовують як рекламні вивіски з будь-, корисної для споживача інформацією, так і як інформаційні таблички, які несуть таку інформацію як: назва компанії, фірмовий стиль виражається в зображенні торгового знака або логотипу), інформацію про вид діяльності фірми, режим роботи підприємства і її місцезнаходження. Найпростішим і демократичним варіантом є нанесення зображення аплікацією кольоровою плівкою, фарбою на металеву або пластикову поверхню.
Існує безліч технологій виготовлення вивісок і, тому, помилково думати, що це спричинить за собою величезні витрати. Навпаки, якщо за виготовлення беруться справжні професіонали, то особа вашої компанії буде виглядати солідно, ефектно, привабливий і при цьому його створення не зажадає великих вкладень. Виробництво несвітлових виробів є найбільш простим і бюджетним способом створення зовнішньої реклами та оформлення входу в салон, магазин, ресторан, клуб та інші підприємства. Як правило, такі рекламні вивіски потребують підсвічуванні. Основні риси таких конструкцій - їх невисока вартість і різноманітність форм і колірних рішень. Виготовлення плоских вивісок таким способом обійдеться вам в кілька разів дешевше виготовлення лайтбоксу. Несвітлові рекламні вироби практично не вимагають обслуговування і досить невибагливі до погодних умов.


Вивіски з зовнішнім підсвічуванням


конструктивно мало відрізняються від несвітлових вивісок. Рекламні вивіски із зовнішнім підсвічуванням представляють собою металеві або пластикові щити з зображеннями, нанесеними за допомогою самоклеючих вінілових плівок. Підсвічування здійснюється за допомогою галогенних і металогалогеновими прожекторів на виносних кронштейнах або прихованими люмінісцентними світильниками
Наши клиенты
  • partners-1
О нас
Про нас

Виробнича компанія Prestige працює на ринку зовнішньої реклами з 2007р. Всі роботи проводяться на власних виробничих потужностях, саме тому наші ціни вигідно відрізняються від цін конкурентів.
   
Замовити вивіску або виготовити будь-який інший вид зовнішньої реклами в Одесі можна звернувшись за вказаними контактам
Ви можете відправити нам повідомлення:
виготовлення зовнішньої реклами
Prestige © 2022